Як новий етап медреформи стимулює розвиток телемедицини в регіонах?

ГОЛОВНА / СТАТТІ / ЧИ ДОПОМОЖЕ ТЕЛЕМЕДИЦИНА РЕГІОНАМ? НОВИЙ ЕТАП МЕДРЕФОРМИ
На порталі «Новое время. Бизнес» вийшла колонка співзасновника групи компаній IT4Medicine Андрія Зайця, присвячена темі розвитку телемедицини в Україні.

У своєму дописі Андрій висловив впевненість, що черговий етап медичної реформи, який розпочнеться з 1 квітня 2020 року та змінить модель фінансування медзакладів вторинної та третинної ланки, дасть поштовх розвитку телемедицини в Україні. А саме, телеконсультаціям у форматі «лікар – лікар».
Бажаєте отримувати щомісячний дайджест новин про телемедицину?
Будь ласка, залишіть свій email
Побудувати телемедичні мережі в країні, на думку Андрія, дозволить масова комп'ютеризація медичних закладів та підключення їх до інтернету. Адже це – необхідна умова участі лікарень у медичній реформі.

Телемедичні консультації допоможуть не тільки отримати оперативний діагноз пацієнтам у віддалених районах, але й в цілому підвищать рівень медичної послуги, яку будуть надавати лікарі первинки.

Співзасновник IT4Medicine нагадав, що в 2019 році вже стартував пілотний проект Світового банку та уряду Канади по формуванню телемедичної мережі у сільських місцевостях Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської та Харківської областей. Загальна кількість телеконсультацій станом на 10 жовтня у цих областях склала 3 287.

Однак, прикладом справді ефективного функціонування телемедицини на регіональному рівні Андрій вважає Одеську область. Тут з квітня 2019 року проведено вже понад 10 тис. консультацій.

Вийти на такі об'єми регіону дозволило відкриття в Одесі першого в Україні обласного центру телемедицини, який працює на базі професійної телемедичної мережі Medinet, розробником якої є IT4Medicine.

Чим саме унікальний досвід Одеського обласного телемедичного центру, та що про стимулює створення телемедичних мереж у інших регіонах читайте більше у колонці на сайті Новое время. Бизнес
Читайте також
Більше статей
Служба пiдтримки:
0800-335-426 (безкоштовно)
Пн - Пт: 08:00 - 18:00
м. Київ, вул. Протасів Яр 2Д, офіс 5
info@medinet.com.ua
© Телемедична мержа Medinet 2019-2021
Сертифікат відповідності КСЗІ
Телемедична мережа Medinet є одним із продуктів групи компаній IT4Medicine. Захист інформації цієї системи підтверджено сертифікатом КСЗІ.
Бажаєте отримати детальнішу інформацію про телемедичну мережу Medinet?
Залиште свій контактний Email і ми надішлемо вам презентацію!
Бажаєте отримати детальнішу інформацію про телемедичну мережу Medinet?
Залиште свій контактний Email і ми надішлемо вам презентацію!